O nás

Fashion shop pre všetky ženy a detičky, ktoré milujú módu, sledujú tie najaktuálnejšie trendy a chcú byť odlišné a zároveň stále krásne a príťažlivé. Na trhu pôsobíme od roku 2017. Už nemusíte chodiť do obchodov, fantastické kúsky do vášho šatníka si viete zaobstarať z pohodlia domova v teplákoch s pohárom vína.

Čo ponúkame?

Ponúkame široký sortiment a výber rôzneho dámskeho a detského oblečenia. Kvalitné farby, strihy a štýly. Každý deň pracujeme na tom aby ste mali v ponuke krásne kúsky za bezkonkurenčne najnižšie ceny. Našou prioritou je robiť módu dostupnou, za čo najnižšiu cenu Vám ponúknuť štýlovosť, rozmanitosť a kvalitu. Napriek tomu z každého tovaru máme skladom len pár kúskov, aby naše zákazníčky neboli tuctové.

V čom sme iný?

Snažíme sa o profesionálny a osobný prístup k zákazníkom, lebo Vy, naši zákazníci, ste pre nás najdôležitejší. Dôkazom je množstvo vybavených objednávok a spokojní, vracajúci sa zákazníci. Kto u nás nakupoval, vie, že u nás je všetko bezproblémové a s maximálnym ohľadom na zákazníka. V prípade ak sa naskytne nejaký problém všetko radi vyriešime vo váš prospech. Tak neváhajte a staňte sa aj Vy našim zákazníkom.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .

Tešíme sa na každú Vašu návštevu, či recenziu.
S pozdravom tím MV fashion.

Sledujte nás na Facebooku.

S pozdravom